Biz Kimiz? Neler Yapıyoruz? Diğer Firmalar İle Aramızdaki Farklar

Hakkımızda

16 December

Tekno kiralık vinç ailesinin işlettiği vinç kiralama şirketi, istanbul anadolu yakasındaki merkezinde 1960'dan bu yana faaliyettedir. İstanbul tabanlı kiralık vinç işi yapan şirket, ticari ve endüstriyel işlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. 15-110 ton ve 230 ft bom büyüklüğü arasında değişen 20'den fazla arazi ve tüm mobil vinç filosu ile, biz kaldırma ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi donanımlı vinç operatörlerimizle, depolama ve taşıma hizmetlerinin yanı sıra kurumsal müşterilerimize uzun süreli kiralama hizmetleri sunuyoruz. vincc.com emniyet, zamanında teslimat, verimlilik, kalite ve deneyim ile müşterine en iyi vinç kiralama hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmetler sunmak için yeni vinçler ve operatör eğitime yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Bireysel Müşterilerimiz

Vinç Kiralama şirketi Tekno Limited gururla büyümeye devam ediyor. 1960 yılından bu yana yüzlerce inşaat ve sanayi firmaları ile ortaklık kurduk. Lider geliştiriciler ve müteahhitler Vinç Kiralama hizmeti alacakları firmaları seçerken; zamanında teslim, doğru ekipman, profesyonellik ve deneyim zenginliğini aradılar ve her projenin başarısı için bir taahhüt istediler. Biz bu sektörün önde gelen kiralık vinç firması olarak sadece hizmet ettik ürün satmadık! İster ekipman, isterse vasıflı iş gücüne ihtiyaç olduğunda son derece deneyimli ve ağır tonajlı araçlarımızla sizlere güvenli vinç çözümleri üretebilmekteyiz.

Şirket Geleceği

Vincc.com zamanında ve profesyonel mobil vinç hizmeti sunacak ve mümkün olan en güvenli şekilde müşteri beklentilerini karşılamak veya aşmak için, şirket olarak biz aşağıdaki değerlerin liderliğindeki çalışmaları yürüteceğiz.

  • Bakımlı ve güvenli ekipman donatılmasını
  • Eğitim ve Emniyete öncelik verme
  • Profesyonel, saygılı personel ve operatörler
  • Dürüstlük ve adalet ile iş yürütmek ve müşteri ilişkilerini sürdürmek


Etiketler: hakkımızda,vinç kiralama hakkında, firmamız hakkındakiler

Bu Yazı İçin Yorum Yazın

İhtiyacınız kiralık vinç mi? En iyi vinç kiralayan firmanın internet sitesindesiniz.