İstanbul'da Kurumsal Firmalara Ve Bireysel Müşterilere Günlük Kiralık Vinç Hemen Ulaşın..

İstanbul'daki Vinç Kiralama Firmaları, Saatlik Kiralık Sepetli Vinçler

16 December

İstanbul vinç kiralama firması, Temmuz 2001 tarihinde vinç firmaları alanına temel atmıştır. Kadromuz Operatörlük belgesine sahip, deneyimli, iş güvenliği sertifikası almış tam ve noksansız vinç operatörlerinden oluşmaktadır. İstanbul Vinç başladığı günden bugüne dek kiralık vinç taleplerinize yanıt veriyor. Hiyap Vinç sahamız 1 tonajdan 110 tonaja kadar yük kaldırma gücüne sahiptir.

Vinç Kiralama Yaptığımız İstanbul'daki İlçeler

İstanbul'da vinç kiralama ve kiralık vinç hizmeti verdiğimiz bazı ilçeler;

İhtiyacınız kiralık vinç mi? İstanbul'daki ofisimizde sizleri ağırlamak isteriz. İstanbul'da tüm ilçe ve mahallelerde kiralık araçlarımız (Forklift,Sepetli ve Kamyon Vinç vb.) bulunmaktadır.

İstanbul'da Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Kiralık vinçleri sadece İstanbul'da değil, diğer şehirlerde de kiralama ve diğer hizmet ve ürünlerimizi alabilirsiniz.

İstanbul'da Nasıl Vinç Kiralanır?

Ofis telefon numaralarımızdan bizleri aradığınızda, personelimiz sizden proje hususunda bazı detayları isteyecektir, vinç ihtiyacınız olan proje veya iş hakkında detay vermeniz durumunda, teklif talebiniz oluşturulur. Keşif takımımız sizlerle kontak yapıp, işi yerinde görür, keşif tamamlandıktan sonrasında ofis personelimiz fiyat teklifimizi tarafınıza ulaştırır. Operasyon şefimiz takibinde ihtiyaç duyulan kiralık vinç ve operatörü, önce güvenlik ilkeleri dikkate alınarak taahüt edilen zamanda proje çalışması başarıyla bitirilir. Değer verdiğimiz çözüm ortağımızla sadece iş iletişimi kurmuyor, uzun soluklu dostluklar kurmaya önem gösteriyoruz. Ağır malzemelerinizde yardımcı olmak ve yükünüzü hafifletmek için İstanbul Kiralık Vinç Hizmetleri takımı yüksek konsantrasyon ve disipliniyle İstanbul'un tüm semtlerine haftanın her günü ve her saati kiralama hizmeti sunmak için daima kiralık vinç talebinizi bekler.

Vinç kiralama yaparken önemsenmesi düşünülen şeyler

Bu araçların G Sertifikalı personeli olmalıdır. Şantiyelerde ve vincin kullanılacağı firmalarda vinç kiralayan firma yetkilisi g belgesini kontrol etmek ister. Operatör belgesine almaya hak kazanmamış kiralık vinç firmalarıyla iş güvenliği açısından çalışılmaması önerilir.

İstanbul'da en fazla tercih edilen vinç türleri;
  • 15 tonluk hiyap vinç
  • 35 Tonluk Çift Kırma
  • 60 Tonluk kiralık vinç
  • 100 Tonluk Mobil Vinç

Mobil vinç kullanım alanları

İstanbul vinç, konteyner taşımacılığı, Şantiye İşleri, makine nakliyesi, fabrika taşımacılığı, zemin çalışmaları, belediye işleri, Dizi Seti, Reklam çalışmaları(tabela asma,Tabela temizliği) vb. hizmet alanlarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Ağır eşyaları düzenlemek gibi amaçlar için hiyap vinçler tercih edilmektedir.

İstanbul Kiralık Vinç Facebook Yorumları

  • Şa-ra Group
  • Makrowin
  • Teknofor İnşaat Taahhüt Ltd. Şti.
  • Torfesan
  • Kırcı Group
  • Göktim Alüminyum