Siteye Giriş Yapan Ziyaretçilerin Ve Kullanıcıların Bilgilerine Sunulur

Kullanım Koşulları

02 April

Siteye Giriş Yapan Ziyaretçilerin Ve Kullanıcıların Bilgilerine Sunulur


  1. vincfirmalari.org'da bulunan firma verileri, firmalar mail yoluyla ekibimize ulaştırmakta olup, manuel olarak editörler tarafından eklenmektedir. vincfirmalari.org, bilgilerin doğruluğunu kontrol etmemektedir. Eksik veya yanlış bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız, editörlerimize bildirebilirsiniz.
  2. vincfirmalari.org, vinç arayışında olan kişi veya kurumlara ihtiyaçları olan vinci sağlamayı garanti etmemektedir. Kişi/Kurum ve ilgili firmalar kendi aralarında yaptığı görüşmeden vincfirmalari.org sorumlu değildir.
  3. vincfirmalari.org, aracılığıyla yapılacak çalışmalarda, hukiki yönde olası aksiliklerden, olası kazalardan ve hiçbir ayrıntıdan sorumlu tutulamaz. Tüm vinç kiralama çalışmaları ilgili kişi/kurum ve vinç firmasının sorumluluğundadır.
  4. vincfirmalari.org'da yayınlanan görseller veya herhangi bir materyal, telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları size ait olduğunu düşünüyorsanız info@vincfirmalari.org mail adresinden bildirebilirsiniz.
  5. Bu sözleşme "vincfirmalari.org" kullanım sözleşmesi olup, her sayfasının altında bulunmaktadır. Bu sebeple siteyi ziyaret eden her kişi, bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 

 

 

 Etiketler: kullanım şartları, kullanım koşulları, koşullar ve şartlar, içerik hakları

Bu Yazı İçin Yorum Yazın

İhtiyacınız kiralık vinç mi? En iyi vinç kiralayan firmanın internet sitesindesiniz.